Archive for the Category » İndir «

Hayatta kalma kitapları (İngilizce-Türkçe)

Türkçe kaynak bulmak konusunda zorlandığımı söylemiştim. Doğada yaşam ve zor şartlarda hayatı idame konulu yüzlerce Rusça sayfa var. Tabii ki nedenini tam anlayamadım neden bu kadar fazla? İngilizce bile bu kadar sayfa, kitap yok.

survival-425

İşte bende oralardan bulduğum en azından İngilizce yada görsel olanları paylaşayım dedim (Daha önce -Doğada Hayatta Kalma Sanatı adlı türkçe bir paylaşım yapmıştık. İlgilenenler buraya tıklasın…):

the-wilderness-survival-guide-practical-skills-you-need-for-the-great-outdoors-book-3418-pWildernessSurvival-Davenport.2

devamı »

Beğendim(2)Beğenmedim(0)

Youda Survivor 2 v1.0 -Android PRO Oyun+SDDATA

Android ada oyunu. Apk yı Kurun sd data dosyasındaki obb dosyasını Kök dizinde bulunan Android/obb klasörüne kopyalayın..

Boyut:405 mb

uri0

Download Turbobit
http://turbobit.net/wb0cig9vv1ez.html

Download Letitbit
http://letitbit.net/download/49658.43d87e43e4f032b41956d6343e7a/Youda_Survivor_2_v1.0_%28Full%29.rar.html

Beğendim(8)Beğenmedim(0)

Tropikal adalar-1

tropikal1

Bir birinden güzel 5 yüksek çözünürlükte tropikal ada  arkaplanı.

 Adet: 5
Format: JPG
Çözünürlük: 4632×3456-7709×5000
 Boyut: 63.18 Mb

İndirmek için tıklayınız

Mirror: Letitbit.net

Beğendim(9)Beğenmedim(1)

Ada Kitabı

Otuzlu yaşlardaki İngilizce Öğretmeni Anna Emerson, Maldivlerdeki bir yazlıkta T.J. Callahan’a özel ders vermesi teklif edildiğinde bir an bile tereddüt etmeden bu yaz işini kabul eder. Kütüphanenin yerine tropik bir adada çalışmayı kim istemez ki?

Kimse onun fikrini almış olmasa da, T.J.’in şehri terk etmeye hiç niyeti yoktur. On yedi yaşında olan T.J, kanseri daha yeni alt etmiştir. Bu dertlerden kurtulduktan sonra ilk yazını ailesiyle değil, arkadaşlarıyla beraber geçirmek ister.

index

Anna ve T.J. Maldivler’deki yazlık eve doğru yola çıkmışken, bindikleri deniz uçağının pilotu kalp krizi geçirir ve uçak köpekbalıklarıyla dolu Hint Okyanusu’na çakılır.

Zorlukla kıyısına vardıkları ıssız adada, ilk düşünceleri hayatta kalmaktır. Su, yiyecek, ateş ve barınak bulmak için beraber çalışmak zorunda kalırlar. Günler, haftalara, aylar yıllara dönerken, kazazedeler şiddetli tropik fırtınalar, denizin içindeki tehlikeli canlılar ve T.J.’in kanserinin tekrarlama ihtimali de dâhil birçok sıkıntıyla karşılaşırlar.

devamı »

Beğendim(7)Beğenmedim(0)

Stranded oyunu

Yeni bir ada oyunu.92.67 MB boyutunda.

hqdefault

Oyunun uzun bir videosu :
devamı »

Beğendim(5)Beğenmedim(0)

Issız bir adada hayatta kalma

“Wikihow sitesinin ıssız bir adaya düşerseniz ne yapmalısınız?” günlüğünü Türkçeye çevirdik.

670px-Live-on-a-Deserted-Island-Step-1

Boyut:2.77 MB

İndir: Uploaded

Beğendim(9)Beğenmedim(0)